Intraorální RTG přístroj Owandy RX

Nová generace přístroje Owandy-RX: vylepšené intuitivní ovládání, velký LCD displej pro optimální přehled a možnost bezdrátového expozičního tlačítka. Díky velikosti ohniska 0,4 mm získáte snímky s nejvyšším rozlišením.

Vzhled a ergonomie

Vzhled a ergonomie přístroje se vzájemně propojují tak, aby byl přístroj Owandy-RX uživatelsky přívětivý s velmi snadnou obsluhou. Owandy-RX je moderní přístroj, který snadno zapadne do vaší ordinace. Ergonomický tvar rentgenové hlavice umožňuje její velmi snadné polohování.

Spolehlivost

Přístroj byl speciálně navržen tak, aby vydržel všechny typy zátěže. Polohovací rameno přístroje Owandy-RX se velmi snadno ovládá, je flexibilní a robustní. Přístroj se instaluje na velmi pevnou základovou desku, která zajišťuje nezbytnou stabilitu: Žádné neočekávané pohyby nebo vibrace přístroje ... skutečně komfortní pracovní prostředí. Kromě toho přístroj Owandy-RX je vybaven vestavěnou automatickou kompenzací expozice.

Přesnost

RTG přístroj Owandy-RX je vybaven vysokofrekvenční technologií, a proto má vysokou reprodukovatelnost expozičních parametrů. Ohnisko rentgenky o velikosti 0,4 mm zaručuje emisi rtg. záření s velmi vysokou kvalitou. Mikroprocesorem řízený časovač zajišťuje přesnost expozičních časů na 0,01 vteřiny. VF technologie také poskytuje pacientům zvýšenou bezpečnost a umožňuje významnou redukci rtg. záření v důsledku eliminace škodlivého "měkkého" záření. Čas expozice a dávka záření jsou přehledně zobrazeny na displeji. RTG přístroj Owandy-RX je plně kompatibilní se všemi typy receptorů obrazu dostupnými na trhu (rtg. filmy, digitální snímače, paměťové fólie).

Jednoduchá instalace

S přístrojem Owandy-RX je instalace rentgenového přístroje mnohem snazší než dříve. Bez ohledu na uspořádání vaší ordinace, Owandy-RX lze velmi snadno nainstalovat. Tři délky prodlužovacího ramene (krátké, standardní a dlouhé) nabízí maximální přizpůsobivost vašemu pracovišti. Základna přístroje je kompatibilní s otvory nejrozšířenějších přístrojů na trhu (univerzální deska). A konečně, bezdrátové tlačítko usnadňující instalaci: není třeba řešit vedení kabelů.

Intuitivní a uživatelsky přívětivý

Owandy-RX je uživatelsky přívětivým nástrojem pro všechny. Obsluha přístroje je tak jednoduchá, že ho lze provozovat okamžitě, bez nutnosti školení. Ovládání přístroje je skutečně snadné: Všechny expoziční parametry se nastavují pomocí intuitivních tlačítek. První z nich definuje požadovaný zub, druhé upravuje dávku rtg. záření v závislosti na velikosti pacienta a třetí umožňuje zvolit používaný typ receptoru obrazu (filmový nebo digitální). Díky 3,7" LCD displeji má Owandy-RX skutečně jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní. Displej lze přizpůsobit podle jazyka uživatele. Pro splnění požadavků na úsporu energie, je přístroj vybaven funkcí automatického pohotovostního režimu při delší nečinnosti. Přístroj Owandy-RX může být také dodán se vzdáleným expozičním tlačítkem nebo vzdáleným ovládacím panelem, který umožňuje plně obsluhovat rtg. přístroj z bezpečné vzdálenosti. Varianta s bezdrátovým expozičním tlačítkem nabízí možnost spustit emisi rtg. záření na dálku, čímž je zajištěna bezpečnost obsluhy. Již žádné povalující se kabely. Vaše volnost pohybu je zaručena.