Intraorální USB digitální kamera OwandyCam

Intraorální kamera OwandyCam se bez obtíží začlení do vaší ordinace, takže je vždy na dosah ruky. Díky USB připojení, můžete kameru snadno přenášet a sdílet se svými kolegy a spolupracovníky ve více ordinacích.

Ergonomická

Základem OwandyCam je robustnost a dokonalá konstrukce, pohodlně se drží v ruce, může být snadno dekontaminována díky svému jednoduchému a hladkému provedení.
Hlava kamery obsahuje 6 LED, které velmi účinně osvětlují ústní dutinu a vytváří tak čisté, vysoce kontrastní obraz. Reprodukce barev je věrná a optimalizovaná.
Systém pro rozptyl světla přináší takové intenzivní a rovnoměrné osvětlení ústní dutiny, které zamezuje jakýmkoli odrazům světla od zubů.

Intuitivní

Poté, co byl obraz vybrán, zrekonstruován a upraven, je každý snímek uložen do souboru pacienta.
Prohlížení uložených snímků je tak snazší pro kontrolu léčby.
Navíc, stejně jako všechny řešení Owandy, i zde je 100% integrace do programu QuickVision Owandy. Tato úplná integrace vám ušetří čas při stanovení diagnózy a péči o pacienty.
USB rozhraní optimalizuje kompatibilitu s připojením do všech současných počítačových modelů. Stíněné zlacené konektory zvyšují přenosovou rychlost a spolehlivost přenášených dat.
Jeho širokoúhlá čočka nevyžaduje žádné ostření a manuální nastavení, které je příčinou nepřesnosti a časové ztráty.
Díky svému ¼ palcovému CMOS snímači, OwandyCam umožňuje pořizovat snímky s rozlišením až 1280x1024 bodů, čímž nabízí nejlepší poměr kvalita obrazu / funkčnost. Nová intraorální kamera spojuje výhody videa a nejnovější digitální technologie. Kompaktní, pohodlná a maximálně ergonomická, tato kamera bude určitě revolucí pro vaší praxi.

Nápomocná při komunikaci

Kamera OwandyCam je opravdový komunikační nástroj, který vám pomůže sdílet s vašimi pacienty pravdivý a přesný pohled na stav jejich ústní dutiny.
Jestliže vaši pacienti uvidí přesně to, co vidíte vy, jsou lépe schopni porozumět léčebnému plánu, který
navrhujete a přijmout ho v plném rozsahu.

Hravá

Intraorální kamera OwandyCam je vhodná pro vaše nejmenší pacienty stejně jako pro dospělé. Její měkké, zaoblené tvary jsou uklidňující pro děti, které vidí návštěvu zubaře pouze jako zdroj bolesti.