Intraorální USB senzor One

Designový a ergonomický intraorální USB snímač se špičkovou technologií CMOS.
Jednoduchý, přístupný a přizpůsobivý.

Vše v jednom

One je intraorální senzor vybaven technologií CMOS. Jeho ergonomie a design byly koncipovány tak, aby se dokonale přizpůsobil vaší praxi. Zaoblené rohy a zkosené hrany přístroje poskytují vám a vašemu pacientovi skutečně snadné polohování. Komfort v ústech je optimalizován tenkostí snímače a kabelu.

Jednoduchý

Díky svému přímému připojení USB, je senzor One velmi snadno použitelný na jedné nebo více nastavených pracovních stanicích. Délka kabelu (3 m) poskytuje větší flexibilitu instalace, bez ohledu na uspořádání vaší praxe.

Přístupný

S One, můžete vybavit svou praxi zařízením , které se může pochlubit nejmodernější CMOS technologií za velmi přijatelnou cenu. Tato kompaktní technologie (kombinace optického vlákna, scintilačního a šok absorpčního systému) je značkou vysoké spolehlivosti zařízení.
Senzor One je plně integrován do zobrazovacího software společnosti Owandy Quickvision.

Přizpůsobivý

Senzor One je k dispozici ve dvou velikostech (# 1 a # 2) tak, aby vyhovoval vašim pracovním metodám (bitewing, retro-alveolární, posterior, atd.), může být použit pro parodontologii, endodoncii, protetickou a implantologickou chirurgii a také pro diagnostiku zubního kazu.

"One je zařízení zcela vodotěsné. Můžete si vybrat dezinfekční metody (postřik, ponoření a další)."

Související produkty