Intraorální USB senzor Opteo

OPTEO je optimální nástroj pro diagnostické snímky v každodenní praxi. Zkracuje dobu potřebnou pro zobrazení rtg. snímků: jsou dostupné okamžitě ve vysokém rozlišení (nevyžaduje žádný čas na vyvolání nebo skenování).

Netraumatický a ergonomický

Zakulacené rohy a zkosené hrany senzoru dělají z Optea perfektní odezvu na požadavky pacientského komfortu a snadné manipulace. Dále, tloušťka senzoru a průměr kabelu byly redukovány na skutečné minimum.
Flexibilita kabelu a jeho uchycení k horní straně senzoru zaručuje jednoduché polohování v ústní dutině: není zde nebezpečí zlomení kabelu, komfort v ústní dutině je ideální.

Vysoké rozlišení a preciznost

Přímá USB konektivita zaručuje okamžitou akvizici rtg. obrazu.
Vysoké rozlišení (>20pl/mm) spojené s 14 bitovou hloubkou obrazu, perfektní čistota a ideální jas a kontrast obrazu poskytuje excelentní čitelnost rtg. snímků.
Velká aktivní plocha senzoru poskytuje optimální format pro rtg. snímky.
Vaše diagnostika je tudíž přesná, rychlá a spolehlivá.

Jednoduchý a automatický

Žádná překážející krabička … Přímá USB konektivita Optea činí jeho používání (na jedné či více stanicích) jednoduchým a intuitivním. Třímetrový kabel umožňuje připojení k počítači bez ohledu na uspořádání vačí ordinace. Unikátní automatický wake-up system senzoru snižuje počet kroků nezbytných k pořízení rtg. snímku: pořízení kvalitního snímku založeného na detekci rtg. záření je také zaručeno.

"Opteo je jediný sensor, který je 100% integrován do Quickvision. Můžete tudíž ukládat své snímky přímo do zubního kříže vašeho pacienta."

Plně uzpůsoben pro všechny potřeby vaší praxe

Sentor Opteo je k dispozici ve dvou velikostech: Velikost 1 (T1) a velikost 2 (T2) proto, aby vyhověl všem potřebám vaší praxe (retroalveolar, posterior, bitewing atd.). Může být používán v endodoncii, paradotologii, protetické chirurgii a implantologii, stejně dobře jako pro diagnostiku ústní dutiny.
Nadto, je zcela vodotěsný, poskytující plnou flexibilitu pro vaší volbu desinfekční metody: ponořením, postřikovačem atd.

Spolehlivý a robustní

Opteo spojuje velmi vysoké rozlišení obrazu se zvýšenou spolehlivostí zařízení. Obsahuje CMOS čip, optické vlákna, scintilátor a antišokový absorpční system.
Pozlacený USB konektor zajišťuje richly přenos signálu a excelentní oddolnost proti korozi. Životnost vašeho systému je take významně prodloužena.