Owandy CR

Nejkompaktnější a nejefektivnější čtečka intraorálních fólií ...

Optimalizovaná citlivost

Owandy-CR je vybavena speciální čtecí hlavou špičkové koncepce optimalizující způsob, jakým jsou fólie naskenovány se zlepšeným výsledkem pomocí nadřezeného řetězce zpracování signálu. Pomocí tohoto nástroje můžete vytvářet velmi přesné snímky při nízkých dávkách bez rizika přeexpozice. Dále systém používá kompletní aktivní plochu fólie. Owandy-CR také obsahuje speciálně navržené obrazové filtry a zpracování, které vám umožní produkovat kvalitní snímky s vynikajícím kontrastem.

Kompaktní design

Owandy-CR je nejmenší systém na trhu, proto je ideální pro veškeré stomatologické ordinace. Ať je uložena pod stojanem, na polici, v šuplíku, nebo na pracovní desce stolu, její kompaktní a elegantní design dodá vaší ordinaci moderní a hi-tech vzhled!

Intuitivní nástroj

Jednoduše řečeno Owandy-CR je plně automatické! Ovládání systému je snadné a rychlé. Owandy-CR je velmi intuitivní: detekce zobrazovací fólie (včetně identifikace jejich velikosti a směru vkládání), čtení a mazání je automatické. Přístroj nemá žádné složité uživatelské rozhraní, protože má automatické probuzení z pohotovostního režimu. Paměťové fólie se používají v papírovém pouzdru a jednorázovým sterilním obalem, aby celý systém zůstal sterilní. Životnost paměťových fólií je prodloužená, protože nikdy nepřichází do kontaktu s pacientem nebo lékařem (obsluhou).

Vhodné pro všechna klinická pracoviště

Owandy-CR může být použita pro endodoncii, protetickou stomatologii, implantologii a parodontologii, stejně jako pro diagnózu kazů. Je kompatibilní se všemi velikostmi paměťových fólií, proto je vhodná pro všechny typy snímků (bitewing, periapikální, posterio, atd.) a vašich pacientů:
  • Velikost 0: dítě
  • Velikost 1: oblast řezáků
  • Velikost 2: dospělý
  • Velikost 3: Bitewing
  • Velikost 4: (2 x velikost 3): okluzní snímky

Jednodušší sdílení prostředku

Nástroj přímého připojení USB usnadňuje ovládání a instalaci ve srovnání s jinými modely. Jakmile je paměťová fólie naskenována, můžete si pořízený snímek okamžitě prohlédnout na obrazovce počítače připojeného k Owandy-CR. Tento typ připojení usnadňuje použití Owandy-CR pro jednoho nebo více uživatelů. Ale není pochyb o tom, že každý stomatolog bude chtít mít vlastní čtečku u svého křesla...