Panoramatický RTG systém I-Max

Vybroušený díky bezkonkurenční technologické a industriální odbornosti. Nejnovější generace panoramatických rentgenů I-Max je zde, aby vás uvedla do nové éry.

Futuristický design spojený s ergonomií

Jeho elegantní, sofistikovaná a lehká konstrukce činí tento systém atraktivním a cenným přínosem pro vaši kliniku. Nový I-Max je nejlehčí panoramatický systém na trhu. Stejně jako u obyčejného intraorálního rentgenu, může být instalován na stěnu a připojen do vaší PC sítě bez nutnosti použití vyhrazeného počítače. Panoramatický RTG systém je nepostradatelný pro zubní lékaře, který chce nabídnout svým pacientům nejlepší možnou péči. Budoucnost začíná tady! Tak si vyberte I-Max a nastavte nové standardy kliniky použitím nejmodernějšího zařízení, které předběhlo svou dobu.

Výjimečná kvalita obrazu

Není to jen design a lehký koncept, díky nimž je inovativní. S I-Max můžete provádět jakékoli vyšetření potřebné pro Vaše pacienty, všechny snímky jsou v ultra-vysokému rozlišení. Budete moci zobrazit všechny klinické a anatomické detaily s maximální přesností. Vaše diagnostika bude probíhat naprosto bezpečně.
Špatná poloha pacienta je důvodem většiny nepovedených snímků. Nyní je I-Max vybaven nejen lasery a spánkovými opěrkami, ale i polohováním face-to-face, aby bylo zajištěno optimální napolohování pacienta. A co víc, s jeho ALI-S (Automatic Layers Integration System), přístroj okamžitě a automaticky vybere nejlepší snímky, aby bylo možné zobrazit dokonalý obraz, a to bez jakéhokoli zásahu z vaší strany.
I-Max je unikátní ve své didaktičnosti - a je téměř vzdělávací! - Human-Machine Interface (HMI). Jeho zobrazovací nástroje a zdokonalující filtry jsou automaticky integrovány do řídicího softwaru.

Snadná instalace a obsluha

Tento ultra kompaktní a lehký systém je dodáván v jednom snadno přepravitelném balení. Začlenění exkluzivního systému "Snadná instalace", I-Max je dodáván do Vaší kliniky plně smontovaný. Jeho inteligentní instalační systém znamená, že stačí pouze jeden technik pro montáž přístroje na stěnu. Napěchované technologiemi až po uši, veškeré elektronické komponenty byly optimalizovány. I-Max minimalizuje riziko poruchy systému a usnadňuje jeho údržbu.

Kontrola, vyrovnaný rozpočet

Výsledkem optimalizovaných výrobních procesů, nový I-Max přináší vynikající poměr cena / výkon, s nižšími pořizovacími náklady, dopravních nákladů, montáže a snadnější údržby. Neděláme kompromisy ani ve kvalitě obrazu díky ultra-vysokému rozlišení, které zaručuje perfektní výsledky.
Výběrem I-Max, budete používat nejmenší, nejlehčí a nejkomplexnější panoramatický systém na trhu.

Seznam programů

Může se pochlubit 24 programy, I-Max je navržen tak, aby prováděl celou řadu vyšetření potřebné pro Vaši praxi:
• Standardní panoramatický
• Pravý/levý částečný-panoramický
• Panoramatický s redukovanou dávkou
• Panoramatický se zvýšenou orthogonalitou
• Standardní bitewing
• Levý/pravý bitewing
• Frontální chrup
• Vyšetření maxilárního sinusu
• Vyšetření TMJ
Všechny tyto programy jsou k dispozici jak pro dospělé i děti.